Modernus atliekų tvarkymas

Regione įdiegta konteinerių identifikavimo sistema, mišrios komunalinės atliekų apdorojamos mechaninio biologinio apdorojimo įrenginiuose.

Atliekų kiekis mažėja

Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne pašalinamų komunalinių atliekų kiekis kasmet mažėja.

Asmens duomenų apsauga

Gerbiame ir saugome kiekvieno svetainės lankytojo privatumą ir įsipareigojame sąžiningai bei teisėtai tvarkyti ir prižiūrėti Jūsų pateiktus duomenis.

Interneto svetainės http://www.sratc.lt/ bei joje teikiamų paslaugų naudotojų pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus ir tvarką reglamentuoja Interneto svetainės privatumo politika, patvirtinta VšĮ "Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras" direktoriaus 2018 m. gegužės 21 d. įsakymu Nr. 42.

Prieš naudojantis interneto svetaine http://www.sratc.lt/ ir joje teikiamomis paslaugomis, Naudotojai privalo susipažinti su šia Politika. Naudodamiesi Interneto svetaine ir joje teikiamomis paslaugomis, Naudotojai patvirtina, kad sutinka su Politikoje išdėstytomis sąlygomis ir įsipareigoja jos laikytis.

Interneto svetainės privatumo politika

VšĮ ,,Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras" asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis Asmens duomenų tvarkymo taisyklių nuostatomis.

VšĮ ,,Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras" asmens duomenų tvarkymo, rinkimo ir saugojimo atmintinė.

Sprendimas dėl VšĮ ,,Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras" pateiktų registravimo duomenų įrašymo į asmens duomenų valdytojų valstybės registro duomenų bazę.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-02-07

Jei neradote informacijos, susisiekite su mumis:

  • info@sratc.lt
  • (8 41) 42 15 99 arba (8 41) 52 07 61

Pramonės g. 15-71, LT-78137 Šiauliai, Tel. (8 41) 520 002, El. paštas: info@sratc.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas:
145787276. PVM mokėtojo kodas: LT457872716.