Modernus atliekų tvarkymas

Regione įdiegta konteinerių identifikavimo sistema, mišrios komunalinės atliekų apdorojamos mechaninio biologinio apdorojimo įrenginiuose.

Atliekų kiekis mažėja

Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne pašalinamų komunalinių atliekų kiekis kasmet mažėja.

Naujienos

Naujienos / 2018 01 05 Akcija „KONTIS IR TVARKIUS lopšeliams-darželiams“ apsilankė Radviliškio rajone

Baigiantis 2017 m. Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro akcija  „KONTIS IR TVARKIUS lopšeliams-darželiams“ pasiekė visus Radviliškio rajono lopšelius-darželius.

Aplankyti Radviliškio lopšeliai-darželiai „Kregždutė“, „Žvaigždutė“, Radviliškio rajono Šeduvos lopšelis- darželis, Baisogalos mokykla-darželis, Baisogalos mokyklos-darželio Skėmių ir Pakiršinio ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriai. Iš viso aplankėme 11 grupių, kiekvienai padovanojome po knygą „Kontis ir Tvarkius“. Su vaikais kalbėjomės apie atliekų tvarkymą, mokėmės rūšiuoti įvairias pakuočių atliekas.

Rugsėjo 1 d. Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro pradėtos akcijos tikslas – aplankyti visus Šiaulių regiono lopšelius-darželius, padovanoti pasakų knygų „Kontis ir Tvarkius“, paskatinti vaikus rūšiuoti.

Knygos „Kontis ir Tvarkius“ leidimą rėmė Lietuvos regioninių atliekų tvarkymo centrų asociacija. Knygos autorė Aldona Zinkevičiūtė vaikams suprantama ir įtaigia kalba pasakoja, kaip tvarkyti atliekas, rūšiuoti ir atsakingai vartoti.

Lapkričio 9 d. Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vykusio didžiausio pakuočių sektoriaus renginio metu Šiaulių regiono atliekų centrui už akciją „KONTIS IR TVARKIUS lopšeliams-darželiams“ skirta I vieta kategorijoje „Gyventojus rūšiuoti paskatinusi iniciatyva“.

Akcija pasieks visus Šiaulių regiono vaikų lopšelius-darželius, kurių Akmenės, Joniškio, Kelmės, Pakruojo, Radviliškio, Šiaulių rajonuose ir Šiaulių mieste yra per 70.

 

Daugiau apie akciją: www.sratc.lt ir www.facebook.com/sratc/.

Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro inf. ir nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2018-01-11

Jei neradote informacijos, susisiekite su mumis:

  • info@sratc.lt
  • (8 41) 42 15 99 arba (8 41) 52 07 61

Pramonės g. 15-71, LT-78137 Šiauliai, Tel. (8 41) 520 002, El. paštas: info@sratc.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas:
145787276. PVM mokėtojo kodas: LT457872716.