Modernus atliekų tvarkymas

Regione įdiegta konteinerių identifikavimo sistema, mišrios komunalinės atliekų apdorojamos mechaninio biologinio apdorojimo įrenginiuose.

Atliekų kiekis mažėja

Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne pašalinamų komunalinių atliekų kiekis kasmet mažėja.

Naujienos

Naujienos / 2018 04 25 Prašome gyventojų pastebėjus netikslumus kreiptis į ŠRATC

2018 m. balandžio 24 d. „Krašto žiniose“ paskelbtose Radviliškio rajono naujienose išspausdinta informacija „Nesibaigiančios klaidos“, kur rašoma apie Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro (ŠRATC) pateiktas neteisingas sąskaitas.

Primename, kad Šiaulių regiono savivaldybėse yra įsigaliojusi nauja vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą priskaitymo tvarka. Individualių valdų gyventojams pagal šią tvarką mokėjimo pranešimai formuojami pirmą kartą. Rinkliavos kintamosios dalies priskaitymai priklauso nuo to, ar kliento naudojamų atliekų konteinerių duomenys savivaldybių vietinės rinkliavos mokėtojų duomenų bazėse yra tinkamai atnaujinti.

Apie pasikeitimus ir galinčius pasitaikyti su jais susijusius netikslumus bei kaip jų išvengti klientai buvo informuojami viešojoje erdvėje, įspėjami konsultacijų metu, raginami individualiais informaciniais pranešimais ir kitomis priemonėmis. Laiku į tai atkreipę dėmesį klientai iš karto gavo tikslius mokėjimo pranešimus. 

Prašome gyventojų pastebėjus netikslumus kreiptis į ŠRATC. Visi su konteinerių identifikavimo procesu susiję netikslumai, dėl kurių kai kuriais atvejais galėjo būti pateikti netikslūs mokėtinos rinkliavos duomenys, yra koreguojami, tikslinant konteinerių identifikavimo duomenis. Tiems klientams, kurių naudojama priemonė ne tokia, kokia nurodyta mokėjimo pranešime, bus pateikti nauji mokėjimo pranešimai.

Į ŠRATC Rinkliavos tarnybą galite kreiptis tel.: (8-41) 421 599, (8-41) 520 761 arba el. paštu konsultacijos@sratc.lt

Pažymėtina, kad dėl konteinerių identifikavimo duomenų gali keistis tik mokėtina kintamoji dalis. Pastovioji dedamoji, kaip ir pagal iki šiol galiojusią tvarką, apskaičiuojama pagal Viešojo gyventojų registro pateikiamus deklaruotų gyventojų skaičiaus duomenis.

Atsiprašome už nepatogumus ir užtikriname, kad visos sumokėtos įmokos yra įskaitomos priskaitytai sumai dengti, todėl, jei turėjo būti apskaičiuota mažesnė mokėtina suma, kitame mokėjimo pranešime bus nurodyta susidariusi permoka.

 

ŠRATC inf.

 

Paskutinį kartą redaguota: 2018-04-25

Jei neradote informacijos, susisiekite su mumis:

  • info@sratc.lt
  • (8 41) 42 15 99 arba (8 41) 52 07 61

Pramonės g. 15-71, LT-78137 Šiauliai, Tel. (8 41) 520 002, El. paštas: info@sratc.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas:
145787276. PVM mokėtojo kodas: LT457872716.