Modernus atliekų tvarkymas

Regione įdiegta konteinerių identifikavimo sistema, mišrios komunalinės atliekų apdorojamos mechaninio biologinio apdorojimo įrenginiuose.

Atliekų kiekis mažėja

Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne pašalinamų komunalinių atliekų kiekis kasmet mažėja.

Naujienos

Naujienos / 2018 11 05 Susitikimas su daugiabučių namų pirmininkų asociacija!

Šiaulių miesto daugiabučių namų asociacija pakvietė Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro (ŠRATC) darbuotojus atvykti ir pasikalbėti apie problemas, su kuriomis susiduria daugiabučių namų gyventojai. Prieš pradedant aštrią diskusiją, pirmininkai, kurie dar nedalyvavo susitikimuose pristatant ,,Komunalinių atliekų rūšiuojamojo surinkimo infrastruktūros plėtra“ projektą, turėjo galimybę užsirašyti į ateinantį susitikimą, kuris planuojamas lapkričio mėn.
 
Pokalbį pradėjo Rinkliavos tarnybos vadovas Mantas Tamošiūnas, kuris supažindino susirinkime dalyvavusius daugiabučių namų pirmininkus ne tik su esama situacija, bet ir trumpai pristatė įgyvendinamą projektą.
Pirmininkai pateikė klausimus dėl atliekų tvarkymo, išsakė įvairius skundus ŠRATC atliekų tvarkymo specialistei Viktorijai Balčiūnienei. Daugiabučių namų pirmininkams trumpai buvo papasakota ne tik ŠRATC veiklos istorija, bet ir paaiškinta atliekų tvarkymo sistema Šiaulių regione. Diskusijos metu buvo pateikti dažniausiai gyventojus neraminantys klausimai, ar nebrangs atliekų tvarkymo sistema, kodėl visos atliekos supilamos į vieną mašiną, kodėl vienas turi rūšiuoti, o kitas ne ir kiti aktualūs klausimai.
 
Domitės atliekų tvarkymo sistema, turite klausimų mums, o gal norite pasikviesti mus į savo įmonę? Rašykite ir mes būtinai atvyksime.
 
Paskutinį kartą redaguota: 2019-02-11

Jei neradote informacijos, susisiekite su mumis:

  • info@sratc.lt
  • (8 41) 42 15 99 arba (8 41) 52 07 61

Pramonės g. 15-71, LT-78137 Šiauliai, Tel. (8 41) 520 002, El. paštas: info@sratc.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas:
145787276. PVM mokėtojo kodas: LT457872716.