Modernus atliekų tvarkymas

Regione įdiegta konteinerių identifikavimo sistema, mišrios komunalinės atliekų apdorojamos mechaninio biologinio apdorojimo įrenginiuose.

Atliekų kiekis mažėja

Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne pašalinamų komunalinių atliekų kiekis kasmet mažėja.

Naujienos

Naujienos / 2018 12 21 Apsilankymas Kuršėnų vaikų globos namuose!

2018 m. gruodžio 20 d. VšĮ ,,Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ darbuotojai kartu su Šiaulių aplinkos apsaugos departamento darbuotojais lankėsi Šiaulių r. Kuršėnų vaikų globos namuose.

Šiaulių aplinkos apsaugos departamento darbuotojai padovanojo vaikams paukščių lesyklas, kurias kartu su vaikais ir pakabino, taip parodydami vaikams pavyzdį, kaip reikia rūpintis paukščiais žiemą, kad šie rastų maisto. Prie mūsų išvykos prisidėjo ir svečias iš Laplandijos, tai Kalėdų senelis.

Siekdami ugdyti sąmoningą visuomenę, kuri suprastų aplinkosaugines problemas ir gebėtų priimti gamtai naudingus sprendimus, ŠRATC darbuotojai vaikams vedė pamokėlę apie atliekų tvarkymą, kurioje kalbėjo apie rūšiavimo naudą gamtai, dažniausiai daromas  rūšiavimo klaidas bei parodė daiktus, kurie pagaminami iš išrūšiuotų atliekų. Po išklausytos paskaitos vaikai žaidė VšĮ ,,Gamtos ateitis“ atsiųstą viktoriną.

Kiekvienam vaikui Kalėdų senelis prisiminimui įteikė atšvaitą bei, siekiant tausoti gamtą ir prisidėti prie plastiko mažinimo, vaikams buvo įteikti ryškūs ir praktiški medžiaginiai maišeliai. Vaikų namų auklėtiniai, atsidėkodami už apsilankymą, parodė Kalėdinį spektaklį.

 

Paskutinį kartą redaguota: 2019-02-11

Jei neradote informacijos, susisiekite su mumis:

  • info@sratc.lt
  • (8 41) 42 15 99 arba (8 41) 52 07 61

Pramonės g. 15-71, LT-78137 Šiauliai, Tel. (8 41) 520 002, El. paštas: info@sratc.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas:
145787276. PVM mokėtojo kodas: LT457872716.