Modernus atliekų tvarkymas

Regione įdiegta konteinerių identifikavimo sistema, mišrios komunalinės atliekų apdorojamos mechaninio biologinio apdorojimo įrenginiuose.

Atliekų kiekis mažėja

Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne pašalinamų komunalinių atliekų kiekis kasmet mažėja.

Naujienos

Naujienos / 2019 04 19 Susitikimas su Ginkūnų bendruomene

 

  

Tęsdami susitikimų su gyventojais ciklą, kuriame pristatome ,, Komunalinių atliekų rūšiuojamojo susirinkimo infrastruktūros plėtra Šiaulių regione“ projektą, balandžio 16 d. susitikome su Ginkūnų bendruomenės nariais. Kiekvieno susitikimo tikslas yra ne tik supažindinti gyventojus su projekto tikslais ir siekiamybėmis, bet ir išgirsti gyventojų nuomonę, siūlymus ar nusiskundimus atliekų tvarkymo klausimais.

Projektą pristatė VšĮ ,,Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ viešųjų pirkimų ir projektų įgyvendinimo tarnybos vadovė Ernesta Ručinskienė. Gyventojai supažindinti su finansine parama, kuri buvo skirta projektui įgyvendinti ir kokia dalis atiteks būtent Ginkūnaų seniūnijai. Informuota apie tiekėjus, kurie viešųjų pirkimų metu laimėjo konkursą ir įrenginės pusiau požemines ir antžeminės konteinerių aikšteles. Supažindinta su konteinerių aikštelių projektavimo ypatumais, techninėmis konteinerių charakteristikomis,. Parodytos numatomos dviejų antžeminių ir penkių pusiau požeminių aikštelių įrengimo vietos Ginkūnų seniūnijoje. Gyventojams buvo išdalinta informacinė medžiaga apie atliekų rūšiavimą, didelio gabarito atliekų priėmimo aikštelių darbą ir pateikta informacija apie  baudas dėl netinkamo atliekų tvarkymo ir paprašyta šia informacija pasidalinti su kaimynais.

Po pristatymo, gyventojai buvo pakviesti sudalyvauti viktorinoje, kurios metu už teisingus atsakymus gyventojams buvo įteikti medžiaginiai maišeliai skirti skatinti gyventojus atsisakyti taršių ilgai gamtoje nesuyrančių plastikinių maišelių.

Jei pageidaujate išgirsti informaciją apie įgyvendinamą projektą, rašykite mums el. paštu info@sratc.lt. Suderinsime atvykimo laiką.

Paskutinį kartą redaguota: 2019-04-19

Jei neradote informacijos, susisiekite su mumis:

  • info@sratc.lt
  • (8 41) 42 15 99 arba (8 41) 52 07 61

Pramonės g. 15-71, LT-78137 Šiauliai, Tel. (8 41) 520 002, El. paštas: info@sratc.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas:
145787276. PVM mokėtojo kodas: LT457872716.