Modernus atliekų tvarkymas

Regione įdiegta konteinerių identifikavimo sistema, mišrios komunalinės atliekų apdorojamos mechaninio biologinio apdorojimo įrenginiuose.

Atliekų kiekis mažėja

Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne pašalinamų komunalinių atliekų kiekis kasmet mažėja.

Naujienos

Naujienos / 2019 07 15 Naisių vasaros festivalis

 

Šiemet 10-tą kartą vyko šeimų festivalis ,,Naisių vasara“, skirtas Žemaitijos metams, kuriame savo pirmuosius žingsnius išbandė ir ,,Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ (ŠRATC) specialistai, kvietę į savo palapinę festivalio dalyvius pasitikrinti žinias atliekų tvarkymo srityje ar tiesiog pabendrauti bei atsakyti į rūpimus klausimus.

Pirmieji pasmalsauti į palapinę užsuko mažiausieji šventės dalyviai, kurie su džiaugsmu darėsi ŠRATC darbuotojų specialiai pagamintą tatuiruotę, simbolizuojančią atliekų perdirbimą, rūšiavimą ir pakartotinį naudojimą. Vaikučiai taip pat galėjo atlikti ŠRATC darbuotojų parengtas įvairias užduotis, už kurias gavo prizus.

         

Šventės metu dalyviams taip pat buvo dalinami lankstinukai, kuriuose pateikiama naudinga informacija apie teisingą atliekų rūšiavimą, Šiaulių regiono atliekų tvarkymo infrastruktūrą bei nepavojingų atliekų sąvartyną. Gyventojai domėjosi, kaip teisingai atsikratyti atliekomis likusiomis po būsto remonto, mokestine sistema bei kitais aktualiais klausimais.

   

Gausaus lankytojų būrio sulaukę ŠRATC darbuotojai džiaugiasi teigiamu gyventojų požiūriu į atliekų rūšiavimą, domėjimusi atliekų tvarkymo sistema. Visa tai rodo didėjantį visuomenės sąmoningumą atliekų tvarkymo srityje.

    

 

 

 

Paskutinį kartą redaguota: 2019-07-15

Jei neradote informacijos, susisiekite su mumis:

  • info@sratc.lt
  • (8 41) 42 15 99 arba (8 41) 52 07 61

Pramonės g. 15-71, LT-78137 Šiauliai, Tel. (8 41) 520 002, El. paštas: info@sratc.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas:
145787276. PVM mokėtojo kodas: LT457872716.