Modernus atliekų tvarkymas

Regione įdiegta konteinerių identifikavimo sistema, mišrios komunalinės atliekų apdorojamos mechaninio biologinio apdorojimo įrenginiuose.

Atliekų kiekis mažėja

Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne pašalinamų komunalinių atliekų kiekis kasmet mažėja.

Naujienos

Naujienos / 2019 09 24 Susitikimas su Radviliškio krašto bendruomene

Rugsėjo 16 d. Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras (ŠRATC) direktoriaus pavaduotojas Petras Žaltauskas  ir Rinkliavos administravimo ir paslaugų kontrolės tarnybos vadovas Mantas Tamošiūnas lankėsi Radviliškio krašto bendruomenėje.
 
Susitikimo metu bendruomenei buvo išsamiai pristatyta ŠRATC veikla bei tikslai ateinantiems metams. Su susirinkusiais kalbėta apie atsakingo vartojimo kultūrą, kuri šiandien turi didelę prasmę siekiant tausoti aplinką. Gyventojams paaiškinta, kaip veikia atliekų rūšiavimo sistema, kodėl yra svarbu rūšiuoti atliekas jų susidarymo vietoje ir kokią įtaką tai daro vietinės rinkliavos mokesčiui už atliekų surinkimą ir tvarkymą. Paaiškinta, kokias atliekas galima atvežti į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę, kodėl didelių gabaritų atliekų surinkimas nevykdomas kasdien, informuota apie Radviliškio r. Žiūronų k. esančioje didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėje planuojamą įrengti patalpą, kurioje bus galima mainytis daiktais. Pasidžiaugta ŠRATC darbuotojų iniciatyvomis, kuomet vykdomas atskiras maisto atliekų surinkimas darbovietės viduje bei įrengtas knygų mainų punktas. Bendruomenės narių susidomėjimą parodė klausimų gausa, į kuriuos visus buvo atsakyta.
 
Džiaugiamės, kad yra bendruomenių, kurios domisi ir nori žinoti kaip teisingai elgtis su turimomis atliekomis, bei dėkojame renginio organizatoriui Radviliškio m. tarybos nariui ir bendruomenės pirmininkui Gediminui Lipnevičiui už surengtą popietę.
Paskutinį kartą redaguota: 2019-09-24

Jei neradote informacijos, susisiekite su mumis:

  • info@sratc.lt
  • (8 41) 42 15 99 arba (8 41) 52 07 61

Pramonės g. 15-71, LT-78137 Šiauliai, Tel. (8 41) 520 002, El. paštas: info@sratc.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas:
145787276. PVM mokėtojo kodas: LT457872716.