Modernus atliekų tvarkymas

Regione įdiegta konteinerių identifikavimo sistema, mišrios komunalinės atliekų apdorojamos mechaninio biologinio apdorojimo įrenginiuose.

Atliekų kiekis mažėja

Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne pašalinamų komunalinių atliekų kiekis kasmet mažėja.

Naujienos

Naujienos / 2020 01 17 Gerbiami Ginkūnų, Kužių ir Kuršėnų miestelių gyventojai

 
Gerbiami Ginkūnų, Kužių ir Kuršėnų miestelių gyventojai,
 
Kaip galbūt jau pastebėjote, Jūsų gyvenamoje teritorijoje įrenginėjamos pusiau požeminės komunalinių atliekų surinkimo konteinerių aikštelės. Naujos aikštelės ne tik leis pagerinti teritorijos estetinį vaizdą, bet ir sumažins kvapų problemą, kuri ypač aktuali tampa vasarą, kadangi didžioji atliekų dalis bus kaupiama po žeme, kur įprastai yra gerokai žemesnė temperatūra. Dėl šios priežasties atliekos lėčiau pūva, skleidžia kur kas mažesnį blogą kvapą. Naujų pusiau požeminių konteinerių techninės savybės neleis jų stumdyti ar vartyti, taip pat iš jų bus sunku ištraukti jau įmestas atliekas, todėl bus mažiau teršiama aplinka.
 
Konteinerinių aikštelių įrengimas dar nėra užbaigtas, todėl prašome Jūsų nemesti ir nepalikti savo atliekų prie naujų konteinerių, kadangi jie dar nėra eksploatuojami ir aptarnaujami. Tik užbaigus aikštelių įrengimo darbus bei panaikinus senuosius antžeminius konteinerius, bus galima naudotis naujaisiais konteineriais.
 
Kol konteineriai nenaudojami, atliekų metimas į juos ar palikimas šalia jų traktuojami kaip atliekų tvarkymo taisyklių pažeidimas, už kurį gali būti skiriama bauda iki 600 Eur.
Savo atliekas prašome mesti į senuosius konteinerius, kuriais naudojotės iki šiol.
 
Tikimės Jūsų sąmoningumo ir noro bendradarbiauti.
Paskutinį kartą redaguota: 2020-01-17

Jei neradote informacijos, susisiekite su mumis:

  • info@sratc.lt
  • (8 41) 42 15 99 arba (8 41) 52 07 61

Pramonės g. 15-71, LT-78137 Šiauliai, Tel. (8 41) 520 002, El. paštas: info@sratc.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas:
145787276. PVM mokėtojo kodas: LT457872716.