Modernus atliekų tvarkymas

Regione įdiegta konteinerių identifikavimo sistema, mišrios komunalinės atliekų apdorojamos mechaninio biologinio apdorojimo įrenginiuose.

Atliekų kiekis mažėja

Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne pašalinamų komunalinių atliekų kiekis kasmet mažėja.

Naujienos

Naujienos / 2021 11 24 Kovoje su netvarka tenka padirbėti ir detektyvais (video)

Lapkričio 22 d. Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras startavo su dar viena gražia Saulės miesto akcija „Gėlės ar šiukšlės? Renkiesi TU!“, kurios idėją pasiūlė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Akcijos metu prie pačių problematiškiausių Šiaulių miesto daugiabučių atliekų rūšiavimo konteinerių aikštelių (tokių vietų yra virš 20) bus pastatyti ir įvairiomis sezoninėmis gėlių kompozicijomis apsodinti dideli lauko vazonai. Tokiu būdu ŠRATC nori gyventojams pasakyti, kad ŠVARU NE TEN, KUR ŠLUOJAMA, O TEN, KUR NEŠIUKŠLINAMA ir tikisi, kad gyventojus ši kovos prieš šiukšlinimą priemonė paskatins susimąstyti ir į aplinką, kuri juos supa, pažvelgti kitomis akimis bei pradėti ją labiau gerbti!
 
Tačiau, kaip bebūtų gaila, posakis „gera pradžia – pusė darbo“ čia nesuveikė. Pati pirmoji dideliame vazone su kalėdiniais motyvais sukurta kompozicija, kurią ŠRATC darbuotojai pastatė prie Korsako g. 1 daugiabučio namo esančios atliekų konteinerių aikštelės, dingo praėjus vos kelioms valandoms po kompozicijos įrengimo, nors buvo labai sunkiame keramikiniame vazone, pripildytame 300 l žemių substrato.
ŠRATC direktorius Žilvinas Šilgalis neketina nuleisti rankų ir sako: „Ši grožio prieš netvarką akcija, mūsų nuomone, yra netradicinis, bet puikus būdas kovoti su savo aplinką dar linkusiais teršti gyventojais, todėl ėmėmės jos įgyvendinimo, tačiau nepagalvojome, kad gali tekti padirbėti ir detektyvais. Šis įvykis mūsų tikrai nesustabdys! Mes tęsime pradėtą akciją ir tikimės pasiekti užsibrėžto tikslo. O dėl minėto incidento kreipiamės į šį daiktą „priglaudusius“ žmones ir prašome grąžinti jį į vietą, nes norime tikėti, kad tai nutiko dėl nesusipratimo! Kompoziciją prašome grąžinti iki lapkričio 29 d. Pažadame, kad už tai Jums padėkosime ir viešai pasidžiaugsime supratingumu. Jei neturite kaip gražinti, paskambinkite ir mes Jums padėsime. Kitu atveju, dėl galimos vagystės kreipsimės į policiją“.
 
Paskutinį kartą redaguota: 2021-11-25

Jei neradote informacijos, susisiekite su mumis:

  • info@sratc.lt
  • (8 41) 42 15 99 arba (8 41) 52 07 61

Pramonės g. 15-71, LT-78137 Šiauliai, Tel. (8 41) 520 002, El. paštas: info@sratc.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas:
145787276. PVM mokėtojo kodas: LT457872716.