Modernus atliekų tvarkymas

Regione įdiegta konteinerių identifikavimo sistema, mišrios komunalinės atliekų apdorojamos mechaninio biologinio apdorojimo įrenginiuose.

Atliekų kiekis mažėja

Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne pašalinamų komunalinių atliekų kiekis kasmet mažėja.

Šiaulių miestas

Viešoji įstaiga Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras praneša, kad vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą mokėtojai rinkliavos įmokas turi mokėti į AB DNB bankas sąskaitą LT824010044200521438.

Rinkliava už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą yra visiems (ir gyventojams, ir juridiniams asmenims) privaloma įmoka, galiojanti sprendimą dėl rinkliavos įvedimo priėmusios savivaldybės teritorijoje.

Sutarčių  dėl komunalinių atliekų išvežimo sudaryti nereikia. Atliekų turėtojui su vežėju reikalinga sudaryti tik konteinerio panaudos sutartį.

Rinkliavos administravimą savivaldybė pavedė Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centrui, kuris rinkliavos mokėtojams ir pateikia mokėjimo pranešimus.

Lėšos, gautos iš vietinės rinkliavos, patenka į savivaldybių biudžetą ir naudojamos komunalinių atliekų tvarkymo sistemai finansuoti.

Rinkliavos mokėtojai naudojasi regionine komunalinių atliekų tvarkymo sistema. Jie nemokamai aprūpinami konteineriais. Gyventojai nemokamai naudojasi atliekų priėmimo punktais ir atliekų rūšiavimui skirtomis konteinerinėmis aikštelėmis, gali atliekų surinkėjui nemokamai perduoti buities pavojingas, didžiąsias ir kitas atliekas, surenkamas apvažiavimo būdu.

Vietinė rinkliava už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą Šiaulių miesto gyventojams

Rinkliava skaičiuojama vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintais Vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą nuostatais.

Rinkliavos dydis – 16 Eur per metus kiekvienam gyventojui.

Rinkliavą galima sumokėti prekybos centruose „Maxima“, UAB „Perlo paslaugos“ loterijos terminaluose, UAB „Lietuvos spauda“ kioskuose, AB Lietuvos paštas; AB SEB bankas, AB „Swedbank“ grynaisiais arba per šių bankų internetinių linijų mokesčių mokėjimų langą nurodant įmokos kodą 11222; AB Šiaulių bankas, AB DNB bankas, grynaisiais arba bankiniu pavedimu, nurodant mokėtojo kodą.

 

Jei neradote informacijos, susisiekite su mumis:

  • info@sratc.lt
  • (8 41) 42 15 99 arba (8 41) 52 07 61

P. Lukšio g. 8, LT-76206 Šiauliai, Tel./faks. 520002, El. paštas: info@sratc.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas:
145787276. PVM mokėtojo kodas: LT457872716.